O NAS

informacje o firmie

Jesteśmy znanym na całym świecie klubem zakupów online w świecie i Twoimi wejściami do niedrogich butów piłkarskich po znacznie obniżonych cenach. Nasi członkowie mogą uzyskać dostęp do tych sprzedaży i cieszyć się oszczędnością do 80% w przypadku wszystkich elementów piłki nożnej.

Członkostwo jest bezpłatne i wszyscy mogą dołączyć do grupy. Kupiliśmy nabywców w prawie wszystkich częściach świata, którzy spędzają czas (a czasami nie nocują!), Szukając najlepszych rzeczy do piłki nożnej bezpośrednio z dostawcami, którzy oferują wyłącznie naszym członkom.

Zapewniamy wygodny dostęp do sprzedaży przez cały rok z komfortu własnego domu. Z naszym sklepem internetowym nie musisz już czekać na wybrane rzeczy z piłki nożnej, ponieważ są one zawsze dostępne w sprzedaży!


Nasze zalety

Zapewnia obsługę klienta przez cały rok.
Zaoferuj naszym klientom najniższą cenę.
Usprawnij proces zakupu i płatności.
Dostarczamy towary naszym klientom na całym świecie z dużą szybkością.
Zapewnienie doskonałości naszych produktów.

Mamy nadzieję, że zawsze możemy przynieść Ci 100% satysfakcji z wyjątkowej obsługi i niskiej cenie. Z zadowoleniem przyjmujemy i przestrzegamy zaleceń dotyczących wszelkich aspektów naszej witryny, produktów lub usług.


Dołącz do nas za darmo

Członkostwo jest bezpłatne i każdy może dołączyć do grupy! Jeśli więc nigdy nie chcesz płacić pełnej ceny za buty do piłki nożnej, dołącz do naszego sklepu internetowego dzisiaj i skorzystaj z naszej wyłącznej sprzedaży online.


Obsługa klienta

Niedawno założyliśmy kilka oddziałów online, w których nasi członkowie są równie entuzjastycznie nastawieni do wielkich ofert sprzedaży i szczęk obniżających oszczędności. Trwa planowanie dalszej ekspansji, więc na bieżąco śledźcie! W przypadku pytań dotyczących obsługi klienta skorzystaj z linku "skontaktuj się z nami" na naszej stronie głównej.