Prywatność i bezpieczeństwo

Jesteśmy zobowiązani do ochrony prywatności. Nigdy nie sprzedajemy danych osobowych (w tym e-mail, imię i nazwisko lub demograficzne) do każdej firmy przez osoby trzecie. Jeśli wybierzesz aby nie otrzymywać newsletter nigdy nie wysyła niechcianych e-maili. Jeśli dokonasz płatności za pomocą karty kredytowej można mieć 100% pewność, że Twoje dane osobowe są bezpieczne. Używamy 256 bitowego szyfrowania Secure Socket Layer (SSL) Połączenie w trakcie procesu zamawiania, z wyjątkiem firmy spedycyjnej dostarczającej zamówienie.

My tylko udostępniamy adres dostawy i numer telefonu w firmie przewozowej. Mamy zachować dane w naszych bazach danych w celu kontroli, utworu klienta i przepisów bankowych.

Informacje, które zbieramy od Ciebie jest używany tylko do przetwarzania i wysłać zamówienie. Twój adres e-mail jest używany jedynie do zapewnienia Państwu potwierdzeniu zamówienia i numer śledzenia. Twój numer telefonu służy do kontaktu z Tobą w przypadku wystąpienia problemów z wypełnieniem lub dostarczenia zamówienia.